Υποψήφιος
FAIR PLAY ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ
ΑΕΚ ΠΑΟΚ
![Φωτογραφία του υποφήφιου](https://awards.gazzetta.gr/wp-content/uploads/2023/12/970x493_0007_aek_paok-1.jpg)
ΑΕΚ – ΠΑΟΚ
Οι δύο ομάδες έκαναν πραγματικότητα το όνειρο του μικρού Γιαννάκη.
Ο περσινός τελικός του Κυπέλλου Ελλάδας σημαδεύτηκε από τις πολύ όμορφες εικόνες ανάμεσα στους ποδοσφαιριστές των δύο ομάδων και τον μικρό Γιαννάκη, ο οποίος φωτογραφήθηκε με όλους τους παίκτες και αν και δηλώνει φίλαθλος του ΠΑΟΚ, πανηγύρισε με τους παίκτες της ΑΕΚ την κατάκτηση του Κυπέλλου.